Тулуза приближи Ливърпул с победа

Тулуза посрещна Ливърпул в четвъртия кръг от груповата фаза на Лига Европа. Днес домакините събраха 7 точки в групата след резултатната победа с 3:2 над именития съперник, като Ливърпул продължава да води класирането с 9 точки, Роял Юнион има 4, а ЛАСК ще има 3 т. след изиграния кръг.

Първото полувреме днес бе за Тулуза, която поведе в 36-ата минута чрез Дьонум, който отне от Цимикас и навлезе в полето за отклонен удар и 1:0. Така на почивката Юрген Клоп реагира с включване на Салах, Собослай и Арнолд вместо Доак, Цимикас и Ендо.

В 58-ата минута обаче резултатът стана 2:0 когато Диаз загуби топка в опасна зона срещу Сиеро, последният центрира точно за включването на Далинга и гол.

В 75-ата минута Ливърпул върна гол когато Арнолд центрира и удар на Гомез бе отклонен от Касерес в собствената мрежа за 2:1. В следващата атака Тулуза вкара отново за 3:1 след избито центриране на Келехер на пътя на Магри, който вкара.

В 89-ата минута Жота оформи крайното 3:2, но за повече англичаните не намериха време.