Супер старт за Лудогорец в груповата фаза на ЛК

Лудогорец се наложи над Спартак Търнава с впечатляващото 4:0 на "Хювефарма Арена“ в мач от първия кръг на групите в Лигата на конференциите.

Разградчани "проспаха" първотот полувреме, но след почивката головете във вратата на гостите започнаха да валят едно след друго.

Лудогорец поведоха само секунди след началото на второто полувреме. Иван Йорданов стреля отлично с левия крак извън наказателното поле и откри.

Само четири минути по-късно Матиас Тисера получи топката с гръб към вратата на гостите, обърна се и проби чрез дрибъл. Нападателят на Лудогорец сви топката за Якуб Пьотровски, който на втора греда чукна топката в опразнената врата.

В 63-ата минута отново полякът реализира трето попадение за българите. Халфът вкара с прецизен удар от дистанция, който не остави шанс на вратаря.

Руан Секо вкара четвъртия гол за Лудогорец дълбоко в добавеното време на мача.