Юве измъкна благоприятен резултат срещу Спортинг Лисабон (видео)

Спортинг Лисабон и Ювентус завършиха наравно при резултат 1:1 на "Жозе Алваладе" в реванш от 1/4-финалите на Лига Европа. Благодарение на успеха си в първия мач с 1:0 - "Старата госпожа" продължава напред в надпреварата.

Ювентус поведе в резултата още в 9-ата минута. След центриране от корнер се получи разбъркване в наказателното поле на Спортинг, а Рабио бе доста съобразителен и в момента, в който топката стигна до него се завъртя и я прати във вратата на Адан.

В 18-ата минута Спортинг уцели гредата, а след това Рабио извърши нарушение в наказателното поле, което доведе до дузпа. Зад топката застана Едуардс, който изравни резултата.

В 55-ата минута Влахович пропусна страхотна възможност да изведе отново Юве напред, след като от няколко метра стреля с глава над вратата след центриране на Куадрадо. До края имаше още положения, но до нов гол така и не се стигна.