Лудогорец с впечатляващ обрат срещу Хофе (видео)

Лудогорец записа впечатляващ успех с 2:1 при домакинството си на Хофенхайм във втория си мач от групите на Лига Европа. Първото попадение реализира Кадербек още във втората минута, с което даде аванс на гостите. В 8-та минута реферът не даде дузпа за разградчани, след като играч на немците игра с ръка в наказателното поле.

След почивката Лудогорец стигна до пълен обрат. В 46-ата Дяков изравни. Сининьо центрира отдясно и защитник на гостите изчисти. Все пак кълбото попадна у Дяков, който с много силен изстрел не остави шанс на стража на Хофе - 1:1.

В 71-ата минута Джоди Лукоки реализира за 2:1, а асистенцията бе на Кампаняро. Така Лудогорец спечели 4 точки от два мача и направи голяма крачка към излизане от групите на турнира. Хофе пък записа второ поредно поражение в турнира и остават на последна позиция.