Левски бързо приключи с Европа, след нова загуба от Хайдук (видео)

Хайдук Сплит се наложи при визитата си на Левски с 2:1 в среща-реванш от втория предварителен кръг на Лига Европа. "Сините" загубиха с 0:1 и в първата среща и така с общ резултат - 1:3 отново ще отпаднат рано от надпреварата. Гостите играха много силно и дори пропуснаха да се поздравят с по-изразителен успех.

Все пак, след няколко пропуска пред вратата на Митрев, Левски успя първи да откри резултата. Резервата Сержиу Буш бе точен в 69-ата минута с глава и тимът виждаше как праща мача в продълженията. В 80-ата минута Оданза обаче вкара така важния гол на чужд терен, с което до голяма степен обезсмисли остатъка от срещата. До края гостите стигнаха и до още един гол, след като Ерцег бе точен в 85-ата минута и по този начин Хайдук постигна втора поредна победа над Левски.

Така хърватите продължават напред в Лига Европа, а "сините" ще съсредоточат силите си в българската Първа лига.

Снимка: Официален сайта на Левски