Лацио прави 1:1 с Палермо на Олимпико

.

Отборът на Лацио завърши 1:1 с Палермо на "Олимпико" в мач от 6-ия кръг на Серия "А". И двете попадения паднаха през втората част.

Лацио можеше и да загуби тази среща, ако не беше аржентинеца Мауро Сарате, който пет минути преди края на мача изравни и донесе точката на небесно сините.

В 75-ата мин. грешка на Муслера даде възможност на гостите да поведът в резултата, след слаб удар на Кавани от 20 метра стражът на домакините допусна гол в своята врата.

Нападателят на Лацио Хулио Крус бе заменен поради травма на бедрото и може би ще пропусне двубоя от групите на Лига Европа на неговия тим срещу българския шампион Левски.

Интересното е, че "орлите" нямат победа вече в пет поредни мача в Серия "А" и Лига Европа.