Индзаги отново заби, но Милан загуби

.

Леонардо - треньорът на италианският гранд Милан продължава да чака своята първа победа на отбора си по време на подготвителното турне за новия сезон в САЩ. И в срещата с мексиканския Клуб Америка тези надежди не се осъществиха и "росонерите" напуснаха с наведени глави Georgia Dome в Аталанта.

След не добре изиграният двубой с ЛА Галакси с който бе открит турнира, много привърженици очакваха преобразяване и победа на отбора във втората среща, но Маркес от Клуб Америка попари надеждите дори за равен мач.

След като допуснаха гол в 55 минута от Ескеда, отново на помощ дойде ветеранът Индзаги, който в 65 минута изравни, а за играта си заслужено получи аплодисменти.

Но шест минути преди края на срещата Маркес не остави шансове на италианския отбор, вкарвайки за 2:1.

В събота отборът на Милан среща          новият отбор на Карло Анчелоти Челси, които надиграха безапелационно друг италиански отбор - Интер.

Състави:
Милан: Сторари, Антонини,Неста, Фавали, Янкуловски, Гатузо,Зеедорф, Фламини,Зигони, Индзаги,Роналдиньо

Клуб Америка: Наварете, Керда, Рохас, Москера, Родригес, Рейна,Санчес,Карлос Силва, Биюсхур, Ескеда, Кабаняс.

*Заб. Снимка 1:Даниел Марксе се радва след отбелязване на победния гол за своя отбор

Снимка 2: Рикардо Рохас от Клуб Америка в битка за топката с Роналдиньо. Мексиканският защитник неутрализира нападателя и не му позволи да се прояви през целия мач