Мадзари: Можехме да се представим по-успешно

Старши -треньорът на Наполи Валтер Мадзари говори за мача от 5-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, в който тимът му загуби от Реал Мадрид (2:4). До 84-ата минута резултатът бе равен - 2:2.

"Преди третия гол, който допуснахме, успяхме да създадем добри положения. Ние самите можехме да вкараме трети гол срещу Реал. Отборът игра много добре до 2:3. Не успяхме на 100% да предотвратим опасните контраатаки на Мадрид.

Наполи има отлична селекция от играчи, можем да се представим по-успешно от сега. Защо Осимн се появи едва през второто полувреме на мача? Не искахме да рискуваме здравето му", заяви Мадзари.

В момента Реал Мадрид има 15 точки от пет мача от груповата фаза и е на първо място в класирането на група С. Наполи е на второ място със седем точки. Брага събра четири точки и е на трето място, запазвайки шансовете си за класиране от групата. Унион Берлин затваря таблицата с една точка.