Валтер Мадзари се завърна в Наполи с победа

Наполи спечели с 2:1 като гост срещу Аталанта в двубой от 13-ия кръг в първенството на Италия. Шампионите постигнаха ценен успех в първия мач от втория престой на старши треньора Валтер Мадзари.

Хвича Кварцхелия даде аванс за неаполитанците минута преди края на първата част след центриране на Джовани ди Лоренцо.

Преди това попадение за гостите на Амир Рахмани беше отменено заради засада и след консултация с ВАР.

Бергамаските изравниха чрез Адемола Лукман след асистенция на Ханс Хатебур в 54-ата минута.

Наполи си върна аванса в 79-ата минута, когато Виктор Осимен реализира победното попадение с удар в десния ъгъл.

Гостите се намират на трето място в класирането с 24 точки, докато Аталанта е на пета позиция с 20 точки.