Юве пречупи Верона в добавеното време (видео)

Завърши мачът от 10-ия кръг на италианската Серия А, в който се срещнаха Ювентус и Верона. Отборите играха на стадион "Алианц-Ювентус" в Торино (Италия). Мачът бе ръководен от съдийска бригада, ръководена от Ермано Феликани. Ювентус успя да пречупи съперника си в последната минута - 1:0.

"Бианконерите" успяха да отбележат два пъти, като и двата пъти от нападателя Мойс Кийн. Съдиите обаче не зачетоха и двете попадения: при първата ситуация заради засада, при втората заради фаул. В 90+7-ата минута обаче торинци успяха да стигнат до редовен гол - точен бе халфът Андреа Камбиасо.

Ювентус отправи 26 удара срещу Верона.

Победата в мача от 10-ия кръг позволи на тима от Торино да заеме първото място в класирането на италианската Серия А  с  23 точки. Верона е на 16-о място с осем точки.