Лацио разочарова и срещу Монца (видео)

Лацио продължава с незадоволителното представяне от началото на сезона в Серия А. "Орлите" направиха домакинско равенство 1:1 срещу Монца и отново разочароваха феновете си. При това гостите дори могат да съжаляват, че не си тръгнаха с трите точки от "Олимпико", тъй като имаха отлични ситуации за поне още един гол.

Чиро Имобиле откри резултата в 12-тата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Дзакани. Роберто Галярдини донесе точката за Монца в 36-ата минута. Преди това Дани Мота също бе пратил топката във вратата, но това попадение не бе зачетено.

В 76-ата минута за втори път в мача гол на гостите не бе зачетен заради засада, като този път разочарован от решението на съдиите бе Самуел Винято.