Наполи измъкна равенството срещу Дженоа (видео)

Н. Гавазов

Днес, 16 септември, се проведе мачът от 4-ия кръг на италианската Серия А между Дженоа и Наполи. Срещата се проведе на стадион "Луиджи Ферарис" в Генуа и завърши наравно - 2:2.

Първият гол бе отбелязан в 40-ата минута на първото полувреме. Белгийският защитник на Дженоа Кони де Винтер асистира на друг защитник на тима, Матю Бани. Вторият гол на генуезците отбеляза 24-годишният италиански нападател Матео Ретеги. В 76-ата минута нападателят на неаполитанците Джакомо Распадори върна едно попадение, а в 85-ата минута нападателят на гостите Матео Политано изравни резултата.

След това равенство Дженоа има четири точки и се изкачи до 12-о място в класирането на шампионата. Наполи е пети със седем точки.