Аталанта и Фиорентина поделиха точките (видео)

Аталанта и Фиорентина не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 1:1 в среща от 25-ия кръг на Серия А. "Виолетовите" откриха резултата в 16-та минута, когато Милан Бадел стреля силно от далечна дистанция и принуди стража на домакините да плонжира. Избитата топка попадна в краката на Федерико Киеза, който не се поколеба да асистира на нахлуващият Бадел, който бе точен с прецизен удар.

В Бергамо, домакините успяха да се върнат в срещата, след като изоставаха в края на първото полувреме, а в последните минути не съумяха да се възползват от численото си превъзходство на терена.

Изравнителният гол падна в 45-ата минута, когато Андреа Петаня засече с глава страхотно центриране на Алехандро Гомес от фаул. След почивката до нов гол не се стигна. В самия край - само в рамките на две минути Никола Миленкович си изкара два жълти картона и остави гостите с човек по-малко в оставащите пет минути на мача.