Късмет помогна на Милан за трите точки срещу Кротоне (видео)

Милан се наложи над гостуващия Кротоне с минималното 1:0 в среща от 20-ия кръг на Серия А. Капитанът на домакините Леонардо Бонучи откри головата си сметка за клуба, а с попадението си донесе и успеха на своя тим.

В 54-ата минута защитникът се разписа след грешка на Алекс Кордас. Последният излезе лошо при едно центриране от корнер. Вратарят изби топката върху главата на играча на Милан, а след това коженото кълбо се озова в мрежата.

Фрак Кесие се разписа в 59-ата минута, но попадението му бе отменено с помощта на ВАР, тъй като халфът бе извършил нарушение в атака.

Българският играч на гостите Александър Тонев остана извън групата на тима поради травма, като все още не е ясно кога ще бъде готов за игра.