Късен гол спаси точката за Фиорентина срещу Интер (видео)

В. Мухарски

Фиорентина и Интер не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в двубой от 20-ия кръг на Серия А. Двата тима изиграха интересен двубой на "Артемио Франки", като интересните положенията бяха по-често пред вратата на гостите.

Все пак Интер беше отборът, който първи стигна до попадение, дело на Мауро Икарди, който бе точен в 55-ата минута. Жоао Кансело центрира от фаул, а Икарди стреля с глава, ударът му бе спасен от вратаря, но при добавката аржентинецът отблизо довкара топката във вратата за 0:1.

"Виолетовите" пропиляха доста добри ситуации, които им се откриха, но все пак късмета им се усмихна в добавеното време.

В 91-ата минута Симеоне успя да завърши хубава атака на своя тим, като по този начин оформи крайния резултат.