Имобиле продължава да тегли Лацио към победите (видео)

Лацио записа успех с 3:2 при визитата си на Дженоа в среща от 4-ия кръг на Серия А. Отново силен мач за "орлите" направи италианският национал Чиро Имобиле, който вкара две от попаденията.

Иначе гостите от столицата откриха резултата в 13-ата минута, когато точен бе Бащош. 16-годишният Пиетро Пелегри (влезе като резерва още през първата част), изравни в 57-ата минута с помощта на рикошет. Имобиле върна преднината на "римляните" в 70-ата минута, но Пелегри зарадва феновете на "Луиджи Ферарис" с нов гол в 73-ата минута. Отново Имобиле бе точен в 82-ата минута, наказвайки грешка на  Сантиаго Джентилети.

Българският нападател Андрей Гълъбинов остана на пейката през всичките 90 минути. Лацио изпревари Милан, като с актив от 10 точки е на четвърто място зад лидерите Ювентус, Наполи и Интер, които имат по 12 точки.