Валенсия и Билбао поделиха по точка (видео)

Валенсия и Атлетик Билбао завършиха наравно 2:2 в мач от 13-ия кръг на Ла Лига. На стадион "Местая" двата отбора изиграха доста интересен мач.

Грешка на Дани Гарсия позволи на "лос че" да вземат преднина преди почивката. Карлос Солер откри от дузпа в 26-ата минута. В 55-ата Асиер Вийялибре изравни и върна интригата в мача.

В 79-ата минута Раул Гарсия реализира от дузпа, която бе доста спорна, но в крайна сметка даде аванс на тима си. Още в 83-ата минута равенството отново бе възстановено, след като Ману Валехо успя да се разпише и да спаси точката за своя тим.

Двата тима остават в средата на временното класиране. Лидер в Примера дивисион е Атлетико Мадрид с 26 точки, следван от Реал Сосиедад с 25, Виляреал с 21 и Реал Мадрид с 20 точки.