Виляреал и Реал с равенство - синът на Зидан допусна два гола при дебюта си

Л. Михайлов

Виляреал и Реал Мадрид не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 2:2 в среща от последния кръг на Примера. Резултатът на "Ел Мадригал" откри Гарет Бейл в 11-ата минута, а в 32-ата минута Кристиано Роналдо удвои аванса на гостите. Веднага след почивката CR7 моментално бе изкаран от игра, за да спести сили за финала в Шампионска лига.

В 71-ата минута Мартинес намали за домакините, осем минути по-късно Кастийехо изравни и по този начин оформи крайния резултат в срещата.

Иначе трябва да се отбележи, че синът на Зинедин Зидан - Люка Зидан направи своя дебют на вратата на “белите". За негова и за жалост на наставника - вратарят допусна два гола, като по този начин "Жълтата подводница" взе точка от своя опонент.

С ремито "Белия балет" сдаде второто място на Атлетико Мадрид, който има две точки повече и мач по-малко, а в неделя "дюшекчиите" приемат Ейбар.