Диего Коща с гол и червен картон при победа на Атлетико (видео)

Атлетико Мадрид се поздрави с рутинна победа над Хетафе с 2:0, като по този начин се доближи на 6 точки от Барселона. Благодарение на този успех мадридчани със сигурност ще останат на 2-о място в класирането на Ла Лига и след изиграването на всички мачове от 18-ия кръг.

В 19-ата минута резултатът бе открит. Гризман изработи попадението, като даде голов пас към Анхел Корея, а аржентинецът стреля веднага с външен фалц и не остави шанс на Еми Мартинес.

Диего Коща пък отбеляза втория гол за "рохибланкос", като той падна в 68-ата минута, но веднага след това получи червен картон. Веднага след попадението играчът получи второто си официално предупреждение, като в този случай бе заради бурно изразената си радост.

Все пак до края до нов гол не се стигна и в крайна сметка "дюшекчиите" се поздравиха с трите точки.