Виляреал измъкна точка при визитата си на Атлетико (видео)

Атлетико Мадрид и Виляреал не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в среща от 10-ия кръг на Примера дивисион. Двата тима изиграха сравнително равностойно първо полувреме, като все пак по-добрите положения бяха за "дюшекчиите", които обаче не успяха да се разпишат. След почивката обаче головете бяха факт.

Анхел Корея даде аванс на домакините с попадение в 61-ата минута. Гризман се отличи с изключително подаване от въздуха, а Корея финтира защитник и след това не остави шансове на Мариано Барбоса с удар в близкия ъгъл - 0:1.

Всичко вървеше добре за столичани, но в 81-ата Карлос Бака изравни, след като се разписа с глава от пет метра, засичайки центриране от корнер. Мадридчани регистрираха пето реми в шампионата и въпреки че все още нямат загуба, остават зад лидерите Барселона и Валенсия. Виляреал е пети с три точки по-малко.