Валенсия с четири срещу Осасуна

Валенсия прие Осасуона в срещата от поредния тридесет и шести кръг на испанската Ла Лига. Днес след две попадения на името на Езекиел Гарай, и голове от Симоне Дзадза и Родриго домакините спечелиха безапелационно с 4:1 и постигнаха 12-ото място, прескачайки Малага в класирането.

В 22-ата минута днес Гарай откри резултата след един удар под ъгъл от Нани, който достигна до втората греда и нападателя, който вкара на празна врата. В 45-ата минута Дзадза подаде отново на Гарай около дузпата и той пласира топката ниско в ъгъла за 2:0.

В 70-ата минута с атрактивно подаване Нани изведе Родриго от ляво и той пусна топката към дузпата за Дзадза, който завърши за 3:0. В 75-ата минута 4:0 оформи Родриго отново след добра игра на Нани от дясно и негово центриране, избито на пътя на нападателя на празна врата. Точно преди края гостите също стигнаха до гол чрез Олавиде.