Тухел: Заслужавахме тази победа

Старши -треньорът на Байерн Мюнхен Томас Тухел говори за мача от 9-ия кръг на германското първенство, в който отборът му победи Дармщат (8:0) у дома. Всички голове паднаха след почивката. През първото полувреме двама играчи на гостите бяха изгонени от терена, както и халфът на Байерн Джошуа Кимих.

"Лудо първо полувреме... Изправихме се срещу много добър съперник. Твърде скоро останахме десетима. Имахме проблеми с преминаването от защита в атака. След това неочаквано започнахме да играем "10х10" и тогава всъщност получихме числено мнозинство. Беше ни трудно да се адаптираме към играта 10х9.

Паузата ни позволи да се реорганизираме и да намерим отговори на важни въпроси. Имахме много положения за гол и вкарахме много голове през второто полувреме. Като цяло заслужавахме тази победа“, заяви Тухел.