Байерн вкара 8 на Дармщат за едно полувреме, три червени картона белязаха мача (видео)

Байерн Мюнхен разгроми Дармщат със 8:0 на "Алианц Арена“ в мач от 9-ия кръг на Бундеслигата. Баварците останаха с човек по-малко още в 4-ата минута, но до края на първото полувреме - гостите вече бяха с 9 души, тъй като Клаус Гясула и Матей Мъглица бяха изгонени от състава на "лилиите“.

Иначе в самото начало на срещата Кимих повали Марвин Мелем, който излизаше очи в очи с Мануел Нойер и играчът на Байерн бе изгонен. Така или иначе до почивката Байерн бяха с 10 души, но съперникът им бе с по-малко.

През второто полувреме последва дъжд от голове, като Хари Кейн заби хеттрик, Лерой Сане и Джамал Мусиала вкараха до два и един гол добави Томас Мюлер.

Голямата новина в състава на Байерн беше дългоочакваното завръщане на капитана Мануел Нойер, който застана на вратата на тима за първи път през тази година заради счупения си крак през миналата зима.