ЦСКА взе дербито на Москва (видео)

Шампионът на Русия - ЦСКА Москва записа трудна победа с 2:1 в дербито срещу Локомотив Москва. По този начин "армейците" излязоха на трето място в класирането. Дербито предложи доста емоции на зрителите.

Кейсуке Хонда даде аванс на 'армейците" в 18-ата минута, а след почивката Александър Самедов от Локомотив пропусна дузпа. Само минута по-късно той се реваншира с асистенция за Дмитрий Тарасов, който изравни. В крайна сметка ЦСКА стигна до победата с попадение на Ахмед Муса в 82-ата минута.

Българският нападател на ЦСКА - Георги Миланов все още е контузен и не взе участие в срещата. Старши-треньорът на ЦСКА Леонид Слуцкий не можеше да разчита заради контузии и на Марио Фернандес и Александърс Цяуня, а Георгий Шенников изтърпяваше наказание, а голямата звезда Вагнер Лав бе продаден в Китай.