ЦСКА Москва е първия финалист в Купата на Русия (видео)

П. Пенков

ЦСКА Москва достигна финала за Купата на Русия, след като днес победи като гост ФК Ростов с 2:0. И двете попадения в срещата паднаха в добавеното време, тъй като двата тима не успяха да си отбележат гол в редовните 90 минути на двубоя. Единственото по-интересно през тях бяха, че в 77-та и 81-та Лазович и Игнашевич получиха червени картони, така че Ростов и ЦСКА трябваше да изиграят оставащото време с човек по-малко. Първият гол за армейците дойде едва в 105-та минута и беше дело на Сейду Думбия, а 15 минути по-късно съотборника му Ахмед Муса се разписа за крайното 0:2.

Така ЦСКА Москва е първия финалист в Купата на Русия, като ще очаква съперника си от двубоя между Зенит и Анжи Махачкала, които играят в сряда от 18:30 часа българско време.