Гол в добавеното време спаси точката за ПСЖ срещу Марсилия (видео)

Олимпик Марсилия и Пари Сен Жермен завършиха наравно - 2:2 в дербито на кръга. По този начин столичани не успяха да постигнат пета поредна победа на "Стад Велодорм", след като в последните четири сезона неизменно си тръгваше с успех от Южна Франция.

В 16-ата минута домакините откриха резултата, след като Луис Густаво бе точен с далечен удар. В 35-ата минута Адриен Рабио намери Неймар в наказателното поле и бразилецът, без да се бави прати кълбото в мрежата. В 79-ата минута Товен бе точен за радост на по-голяма част от феновете по трибуните.

В последните минути Неймар си изкара два бързи картона и бе изгонен. В 92-ата минута Кавани успя да изравни резултата. Той бе точен с изключително изпълнение от фаул, като топката се удари в гредата и влезе в мрежата на домакините. Така двата тима поделиха по точка.