Славия с категоричен обрат над Нефтохимик (видео)

П. Пенков

Отборът на Славия постигна категоричен обрат срещу Нефтохимик с 5:1 в мач от 27-я кръг от родната ни "А група". Пред близо 200 души на стадион "Славия", гостите водени от  Златко Янков първи успяха да открият резултата в 37-та минута, благодарение на полузащитника Михаил Орачев. Това се случи само 15 минути, след като Славия получи прави да изпълни дузпа, която обаче беше пропусната от Чавдар Янков. Но за щастие на белите феновете, в 45-та минута те отново имаха подобен шанс, като този път зад топката застана Радослав Василев, който не сгреши за 1:1.

През втората част съставът на Милен Радуканов тотално надигра съперника си, като трите попадения на Галин Иванов и това на Веселин Марчев оформиха крайното 5:1 в полза на "столичани".