Черно море удари Лудогорец, Славия също громи (видео)

Черно море смачка с 3:1 звездите на шампиона Лудогорец в среща от 7-ия кръг на "А" група, която се игра в гр. Варна. В 21-ата минута капитанът на домакините Георги Илиев намери с перфектен пас зад защитата Георги Божилов и нападателят с прецизен изстрел не остави шансове на Владо Стоянов.

В 54-ата минута грешка в защитата на разградчани, при която Симеон Райков и Георги Божилов бяха оставени непокрити, а последният от два метра вкара за 2:0. В 73-ата минута Симеон Райков се подигра с Жуниор Кайсара в наказателното поле и върна топката към точката на дузпата, където намери халфа Даниел Георгиев, който с мощен удар не остави шансове на Стоянов и направи 3:0. В 79-ата минута Фабио Ешпиньо стреля от пряк свободен удар, топката мина през стената и влезе в мрежата за крайното 3:1.

В друга среща Славия победи Пирин Гоце Делчев с 3:0. Атанас Курдов вкара два гола (51-ата и 85-ата), а Галин Иванов (89-ата минута) добави още едно попадение за успеха на "белите".