Лудогорец с категорична победа над ЦСКА (видео)

Лудогорец победи ЦСКА с класическото 3:0 в Разград в среща от 4-ия кръг на "А" група. Две от попаденията за домакините паднаха след грешка на преместения като краен защитник Апостол Попов. През първата част пропуски за ЦСКА направиха Валентин Илиев и Чочев, а Лудогорец откриха резултата в 41-ата минута, когато Стоянов центрира към Моци, който бе оставен непокрит и с глава се разписа за 1:0.

В 62-ата минута Светослав Дяков даде отличен пас към Безяк, който преодоля с лекота Черни за 2:0. Последваха два пропуска за ЦСКА, като при първия Чочев нацели греда, а след него и Марсиньо пропусна. Марселиньо в 73-ата минута вкара третия гол, след втора грешка на Попов. През последните десет минути ЦСКА игра и с човек по-малко, тъй като Гъргоров се контузи, а Стойчо Младенов бе извършил всичките си смени. Така "армейците" продължават да нямат победа през този сезон, а Лудогорец крачи уверено към защита на титлата си.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец