Битката на Пловдив завърши без голове (видео)

Дербито на Пловдив между Локомотив и Ботев завърши наравно - 0:0. Срещат бе от програмата на 23-ия кръг в Първа лига. Двата тима изиграха сравнително скучен мач и до голяма степен разочароваха феновете по трибуните.

Най-интересното положение бе в 24-ата минута, когато завърналият се от Лудогорец - Жоао Пауло бе изведен добре от свой съотборник и самият играч добре се справи с двама защитници на Локо, но ударът му мина много близо до целта. "Смърфовете" отговориха с шут на Веселин Марчев в края на първата част, като се стигна и до рикошет, но в крайна сметка вратарят на "канарчетата" се справи без проблеми.

След почивката до гол така и не се стигна и в крайна сметка двата тима поделиха по точка.