Славия отстрани Локомотив Пловдив в Купата на България

Славия елиминира Локомотив Пловдив с 2:1 след продължения в 1/8 финална среща за Купата на България. Първият гол в срещата падна в 35-ата минута, когато Шикозе Мба се оказа най-съобразителен след рикошет на топката в гредата и простреля вратаря на пловдивчани.

"Железничарите" започнаха по-активно второто полувреме и в 59-ата минута Веселин Марчев изравни резултата. При този резултат завърши редовното време и победителят трябваше да бъде определен чрез продължения.

В 117-та минута Галин Иванов отбеляза победния гол в мача. Това стана след като Иван Минчев шутира, Диао спаси, но при добавката Иванов бе безпощаден.

Славия - Локомотив (Пловдив) 2:1