Етър сложи край на победната серия на ЦСКА (видео)

Етър и ЦСКА не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 2:2 в мач от 11-ия кръг на Първа лига. По този начин "виолетовите" сложиха край на победната серия на "армейците".

Резултатът откри Фернандо Каранга в 30-ата минута, разписал се след асистенция на Манолев. Само две минути по-късно Бадара изравни, след като се пребори във въздуха с Дюлгеров и бе точен с глава. В 62-ата минута Фернандо Каранга изведе гостите отново напред, завършвайки хубава атака на тима, преминала през Манолев и Пинто.

По-рано пък Каранга пропусна да отбележи нов гол, след като не успя да се разпише сам срещу вратаря. Пет минути преди края на мача Пинто си отбеляза автогол и по този начин бе оформен крайния резултат на стадион "Ивайло".