Берое и Левски поделиха по точка (видео)

Берое и Левски не успяха да се победят, завършвайки наравно - 0:0 в Стара Загора в среща от кръга на Първа лига. Още в 6-ата минута домакините имаха основателни претенции за дузпа. При една добра атака на Берое се стигна до центриране на Охене в пеналта, а там Камбуров бе съборен от Вутов, но не последва реакция от съдията. В 9-ата минута Карачанаков стреля от пряк свободен удар, но топката мина на сантиметри от гредата.

В 43-ата минута бе най-доброто положение за заралии. Домакините организираха бърза атака, при която Охене центрира в пеналта, а Камбуров засече топката от въздуха, но ударът му премина над вратата. В 54-ата минута Machine Gun стреля с глава, но Митрев спаси.

В 66-ата минута дойде време и за Перниш да направи добри спасявания. Словакът първо отрази силен удар на Кабрал, а след това изби и добавка на Прохазка от близка дистанция. До края на мача пропуски направиха Камбуров за домакините, както и Кабрал и Ейолофсон за гостите. Така двата тима поделиха по точка.

Снимка: Официален сайт на Берое