ЦСКА се измъчи за трите точки във Варна

ЦСКА се наложи с минималното 1:0 над Черно море във Варна в среща от кръга на Първа лига. Благодарение на успеха си "армейците" продължават да бъдат еднолични лидери и след края на този кръг.

Срещата ще се запомни с няколко съдийски грешки. През първата част Манолев бе съборен в наказателното поле от вратаря на домакините, но рефера не отсъди дузпа за столичани. Попадение на Манолев в 40-ата минута пък бе отменено заради спорна засада на Тиаго.

След почивката нов гол на ЦСКА бе отменен, този път за реална засада на Каранга. 20 минути преди края Хасани удари Каранга без топка, но реферът не изгони играча на Черно море. Единствената грешка в ущърб на домакините пък бе пресиленото изгонване на Цветелин Чунчуков, който получи два пресилени жълти картона и остави отбора си с човек по-малко в 85-ата минута.

Така се стигна до добавеното време, когато Десподов намери отлично Каранга и голмайсторът на "армейците" донесе успеха на своя тим.