Мойс: Можем да счупим носовете на някои добри отбори

Мениджърът на Уест Хем Дейвид Мойс коментира победата на тима в мача от 15-ия кръг на Висшата лига на Англия с Тотнъм (2:1).

"Страхотна игра заради качеството на съперника. Тази вечер трябваше да се отиграваме. За щастие успяхме да се справим с това.

Тотнъм показа качество през първото полувреме, не знам дали докоснахме топката през първите осем или девет минути. Натрупахме малко увереност, след като успяхме да направим няколко пропуска. Искахме да ги притиснем малко повече, но в същото време бяхме предпазливи, страхувайки се да не ни победят. Можем да счупим носовете на някои добри отбори, имаме това“, заяви Мойс.

В момента Уест Хем е на девето място в класирането на Висшата лига с 24 точки. Тотнъм от своя страна е на пето място с 27 точки.