Лорис се извини за загубата от Нюкасъл

Капитанът и вратар на Тотнъм Уго Лорис обобщи мача от 32-ия кръг на шампионата на Англия с Нюкасъл (1:6).

"Това наистина е много срамен резултат. Трябва да се извиним на нашите фенове. Не показахме необходимото ниво и не можахме да се мерим с Нюкасъл. Представихме се слабо в много аспекти и напълно провалихме първото полувреме.

Второто полувреме е друга история, но все още не променя същността. Дори не е въпрос на тактика - просто не успяхме да се бием и закъснявахме навсякъде. Мисля, че Нюкасъл показа страхотна игра, те действаха агресивно и атакуваха активно“, заяви Лорис.

Тотнъм загуби с 6:1 като гост от Нюкасъл. Лорис допусна пет гола още до 20-ата минута на първото полувреме и бе заменен на почивката от Фрейзър Форстър.

Нюкасъл има 59 точки след 31 мача. Отборът е на трета позиция в класирането. Тотнъм на свой ред има 53 точки след 32 мача. Лондонският клуб е на пето място, на шест точки зад Манчестър Юнайтед. В същото време хората на Ерик тен Хаг изиграха два мача по-малко (30).