Ман Юнайтед надви Евертън (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Евертън в срещата от поредния двадесет и девети кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините спечелиха с 2:0 и напреднаха с 3 точки над четвъртото място и Нюкасъл, който ще играе по-късно в кръга.

В първата част Юнайтед стреля над 20 пъти и изравни рекорд по удари от 2003 г. в едно от най-силните си представяния от дълго време. Само един гол обаче допусна Пикфорд, който се отличи с няколко спасявания. Попадението падна в 36-ата минута когато Санчо пусна за МакТоминей в полето за удар без подготовка и 1:0.

На почивката Шон Дайш смени Годфри с Миколенко в защитата и Евертън започна по-стабилно, като и създаде положения. Скоро обаче Юнайтед отново вкара след като Марсиал се появи в игра. В 71-ата минута грешка на Коулман позволи на Рашфорд да центрира на Марсиал за нисък удар до Пикфорд и 2:0.