Лестър удари Ливърпул (видео)

Лестър Сити посрещна Ливърпул в срещата от деветнадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Кинг Пауър Стейдиъм" домакините спечелиха с 1:0 и оставиха "червените" на 6 точки от върха и Ман Сити. Лестър събра 25 точки, колкото има Уулвс на 8-ма позиция.

В 14-ата минута днес Салах спечели дузпа срещу Ндиди, а от бялата точка Шмайхел спаси, след което гредата спря Салах при добавката.

След почивката в 56-ата минута Лестър направи двойна смяна, като Лукман и Тилеманс се появиха на местата на Ихеаначо и Чаудъри. Именно Адемола Лукман бе този, който вкара в 59-ата минута при една контра. Юрген Клоп реагира като включи Милнър и Фирмино за Фабиньо и Хендерсън, но победата остана за домакините.