Кейн и Сон потопиха Арсенал (видео)

Тотнъм прие Арсенал в срещата от единадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините спечелиха с 2:0 след като Хьон Мин Сон и Хари Кейн си размениха по гол и асистенция. С победата Тотнъм остава на първо място в класирането с 2 точки пред Челси и 3 пред Лестър.

В 13-ата минута Сон вкара изключителен гол когато получи топка на крилото от Кейн, навлезе диагонално и от далечна дистанция фалцира топката в далечния ъгъл на Лено за 1:0.

В 46-ата минута на първото полувреме Сон бе намерен в наказателното поле и пусна топката за включилия се Кейн под труден ъгъл, но с мощен шут с левия крак нападателят заби топката в горната греда и мрежата за 2:0.

След почивката Арсенал владееше очаквано повече, като Тотнъм разчиташе на стабилни действия в отбрана.