Челси отнесе Брайтън с четири (видео)

Челси гостуваше на Брайтън енд Хоув Албиън в срещата от поредния двадесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес гостите се разправиха с 4:0 с новака, като голове отбелязаха Азар на два пъти, Вилиан и Моузес.

Още в 3-ата минута Азар откри когато центриране на Моузес бе избито в краката му, той направи крачка и с мощен шут не остави шансове на вратаря за 1:0.

Последва изключително красив гол в 6-ата минута когато Батшуай, Вилиан и Азар размениха пасове преди Азар да пусне топката за Батшуай на дъгата с пета, Батшуай да продължи по същия начин за Вилиан в наказателното поле и той със силен шут да завърши за 2:0.

В 58-ата минута Вилиан нацели греда от пряк-свободен удар. В 77-ата минута Азар се разписа след навлизане по диагонала за 3:0. Крайното 4:0 оформи Моузес в 89-ата минута.