Конте: През миналия сезон повече ни вървеше

Мениджърът на Челси Антонио Конте сподели мнение за домашната победа с 2:0 над Брайтън в мач от 20-я кръг на Висшата лига на Англия.

"Имахме шансове за гол през първото полувреме, но не се възползвахме. 10 играчи на съперника стоят зад топката и за това бе трудно. През второто полувреме действахме прекрасно и създадохме много положения. Това бе отлично представяне с добра интензивност. Същото бе и в мача с Евертън, където нанесохме 25 удара, но сега вкарахме два гола. Намираме се в добра форма, нужно е да продължаваме в този дух.

Този сезон се отличава от миналия. През миналата кампания спечелихме много мачове и малко ни провървя. Например, в двубоите с УБА, Съндърланд. През този сезон можехме да постигнем повече. Що се отнася до Манчестър Сити, ние ги уважаваме, защото те вършат невероятни неща", заяви Конте.