ОТБОРИ » ЦСКА Москва

ВИЗИТКА

ЦСКА Москва

ЦСКА Москва

Основан: 1911г.
Прякор: Армейците
Стадион: Арена ЦСКА
Сайт: http://www.pfc-cska.com
Президент: Евгений Гинер
Треньор: Леонид Слуцкий
Стадион
виж Състав
Успехи
Шампион на СССР (7 пъти): 1946, 1947, 1948, 1950, 1951, 1970, 1991 г.

Носител на Купата на СССР (5 пъти): 1945, 1948, 1951, 1955, 1991 г.

Шампион на Русия (3 пъти): 2003, 2005, 2006 г.

Носител на Купата на Русия (4 пъти): 2002, 2005, 2006, 2008 г.

Носител на Суперкупата на Русия (4 пъти): 2004, 2006, 2007, 2009 г.

Носител на Купата на УЕФА: 2005 г.
... виж още »

ПРОГРАМА

Кръг Дата   Рез.  
1 15.07.17 20:00 Анжи 1:3 ЦСКА Москва
2 21.07.17 19:35 ЦСКА Москва 1:3 Локомотив Москва
3 29.07.17 15:00 ЦСКА Москва 2:0 SKA-Khabarovsk
4 06.08.17 17:30 ЦСКА Москва 1:2 Рубин
5 09.08.17 20:00 Tosno 1:2 ЦСКА Москва
6 12.08.17 17:30 ЦСКА Москва 2:1 Спартак Москва
7 19.08.17 15:00 Урал 0:0 ЦСКА Москва
8 27.08.17 17:30 ЦСКА Москва 0:1 Ахмат Грозни
9 08.09.17 17:30 Амкар 0:1 ЦСКА Москва
10 16.09.17 16:30 ЦСКА Москва 2:0 Ростов
11 23.09.17 16:30 Динамо Москва 0:0 ЦСКА Москва
12 01.10.17 14:00 ЦСКА Москва - Уфа
13 14.10.17 19:00 Краснодар - ЦСКА Москва
14 22.10.17 16:30 ЦСКА Москва - Зенит
15 28.10.17 16:30 Арсенал Тула - ЦСКА Москва
16 05.11.17 16:30 Локомотив Москва - ЦСКА Москва
17 18.11.17 11:00 SKA-Khabarovsk - ЦСКА Москва
18 26.11.17 14:00 Рубин - ЦСКА Москва
19 01.12.17 19:30 ЦСКА Москва - Tosno
20 10.12.17 15:39 Спартак Москва - ЦСКА Москва
21 04.03.18 15:00 ЦСКА Москва - Урал
22 11.03.18 15:00 Ахмат Грозни - ЦСКА Москва
23 18.03.18 15:00 ЦСКА Москва - Амкар
24 01.04.18 16:00 Ростов - ЦСКА Москва
25 08.04.18 16:00 ЦСКА Москва - Динамо Москва
26 15.04.18 16:00 Уфа - ЦСКА Москва
27 22.04.18 16:00 ЦСКА Москва - Краснодар
28 29.04.18 16:00 Зенит - ЦСКА Москва
29 06.05.18 16:00 ЦСКА Москва - Арсенал Тула
30 13.05.18 16:00 ЦСКА Москва - Анжи
виж всички

OЩЕ НОВИНИ ЗА ЦСКА Москва

виж всички

ПРОГНОЗИ ЗА ЦСКА Москва

виж всички

ФОРУМ

Само регистрирани потребители могат да пишат коментари!

ВИДЕО - ЦСКА Москва

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО

17:00
Амкар - SKA-Khabarovsk
-
17:00
Лудогорец 2 - Созопол
-
17:00
Ботев Враца - Царско село 2015
-
17:00
Оборище Панагюрище - Локомотив Горна Оряховица
-
17:00
Maritsa Plovdiv - ОПоморие
-
19:30
Ахмат Грозни - Рубин
-
20:00
Берое - Левски
-
20:30
Астра Гюргево - ЧФР Клуж
-
21:30
Палермо - Про Верчели
-

НОВИНИ

КОМЕНТАРИ

АНКЕТА

До колко ще следите мачовете от груповата фаза на ШЛ?

виж резултати

В КАДЪР

Боец!