ОТБОРИ » Черно море

ВИЗИТКА

Черно море

Черно море

Основан: 1913 г.
Прякор: Моряците
Стадион: Тича
Сайт: chernomorepfc.bg
Президент: Марин Маринов
Треньор: Георги Иванов
Стадион
виж Състав
Успехи
Носител на Купата на България за сезон 2014/2015

Носител на Суперкупата на България за 2015 г.

седмо място във вечната ранглиста на “А” група (от 2000 до 2003 г. - Висша професионална футболна лига).

трето място в “А” група: 1953 г. (като ВМС) и 2009 г.

два пъти финалист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2005/06 и 2007/08 г.

финалист в турнира за Купата на Съветската армия (като второстепенен турнир): 1984/85 (като ФСФД Черно море) и 1987/88 г.
... виж още »

ПРОГРАМА

Кръг Дата   Рез.  
1 15.07.17 18:45 Черно море 1:0 Витоша Бистрица
2 21.07.17 18:45 Верея Стара Загора 0:4 Черно море
3 28.07.17 18:45 Черно море 1:0 Дунав
4 05.08.17 20:00 Пирин Благоевград 1:1 Черно море
5 11.08.17 18:15 Черно море 1:1 Славия
6 18.08.17 18:45 Ботев Пловдив 1:2 Черно море
7 27.08.17 18:45 Черно море 1:4 Септември София
8 08.09.17 17:30 Берое 2:0 Черно море
9 16.09.17 20:00 Черно море 0:1 ЦСКА-София
10 23.09.17 20:00 Черно море 0:0 Етър
11 01.10.17 17:30 Левски - Черно море
12 14.10.17 20:00 Черно море - Лудогорец
13 21.10.17 17:00 Локомотив Пловдив - Черно море
14 28.10.17 18:00 Витоша Бистрица - Черно море
15 04.11.17 15:00 Черно море - Верея Стара Загора
16 11.11.17 15:00 Дунав - Черно море
17 18.11.17 15:00 Черно море - Пирин Благоевград
18 25.11.17 15:00 Славия - Черно море
19 29.11.17 15:00 Черно море - Ботев Пловдив
20 02.12.17 15:00 Септември София - Черно море
21 09.12.17 14:00 Черно море - Берое
22 17.02.18 15:00 ЦСКА-София - Черно море
23 24.02.18 15:00 Етър - Черно море
24 28.02.18 15:00 Черно море - Левски
25 03.03.18 15:00 Лудогорец - Черно море
26 10.03.18 15:00 Черно море - Локомотив Пловдив
виж всички

OЩЕ НОВИНИ ЗА Черно море

виж всички

ПРОГНОЗИ ЗА Черно море

виж всички

ФОРУМ

Само регистрирани потребители могат да пишат коментари!

ВИДЕО - Черно море

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО

17:00
Амкар - SKA-Khabarovsk
-
17:00
Лудогорец 2 - Созопол
-
17:00
Ботев Враца - Царско село 2015
-
17:00
Оборище Панагюрище - Локомотив Горна Оряховица
-
17:00
Maritsa Plovdiv - ОПоморие
-
19:30
Ахмат Грозни - Рубин
-
20:00
Берое - Левски
-
20:30
Астра Гюргево - ЧФР Клуж
-
21:30
Палермо - Про Верчели
-

НОВИНИ

КОМЕНТАРИ

АНКЕТА

До колко ще следите мачовете от груповата фаза на ШЛ?

виж резултати

В КАДЪР

Боец!