Вход / Регистрация

Име:
Парола:
Забравена парола
Вход с Facebook

СТАТИСТИКА » Други първенства

  Русия - Висша лига
#   Отбор М П Р З Т
1 Зенит Зенит

П

П

П

Р

П

6
5
1
0
15:3 (12)
16
2 Локомотив (Москва) Локомотив (Москва)

П

П

Р

З

П

7
5
1
1
11:7 (4)
16
3 Ростов Ростов

З

П

П

П

П

6
4
1
1
8:3 (5)
13
4 ЦСКА (Москва) ЦСКА (Москва)

П

З

П

П

Р

7
4
1
2
11:8 (3)
13
5 Рубин Рубин

П

П

Р

Р

П

7
3
2
2
14:8 (6)
11
6 Краснодар Краснодар

П

З

Р

П

Р

6
3
2
1
9:7 (2)
11
7 Урал Урал

Р

Р

Р

Р

Р

7
1
6
0
7:6 (1)
9
8 Уфа Уфа

Р

Р

П

Р

З

6
2
3
1
6:7 (-1)
9
9 Ахмат Ахмат

П

П

З

З

З

6
3
0
3
8:10 (-2)
9
10 Спартак (Москва) Спартак (Москва)

П

З

П

З

З

7
2
2
3
11:13 (-2)
8
11 Динамо (Москва) Динамо (Москва)

З

З

П

З

П

6
2
1
3
8:7 (1)
7
12 Тосно Тосно

З

П

З

П

Р

7
2
1
4
5:7 (-2)
7
13 СКА-Хабаровск СКА-Хабаровск

З

З

П

Р

Р

7
1
2
4
3:7 (-4)
5
14 Арсенал (Тула) Арсенал (Тула)

П

З

З

З

Р

6
1
1
4
5:9 (-4)
4
15 Анжи Анжи

З

З

З

З

З

7
1
0
6
3:16 (-13)
3
16 Амкар Амкар

З

З

З

Р

Р

6
0
2
4
1:7 (-6)
2
  Холандия - Ередивизи
#   Отбор М П Р З Т
1 Витес Витес

П

П

2
2
0
0
7:2 (5)
6
2 ВВВ Венло ВВВ Венло

П

П

2
2
0
0
5:1 (4)
6
3 Хераклес Хераклес

П

Р

2
1
1
0
3:2 (1)
4
4 Утрехт Утрехт

П

1
1
0
0
3:0 (3)
3
5 Цволе Цволе

П

1
1
0
0
4:2 (2)
3
6 АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар

З

П

2
1
0
1
4:3 (1)
3
7 ПСВ Айндховен ПСВ Айндховен

П

1
1
0
0
3:2 (1)
3
8 Екселсиор Екселсиор

П

1
1
0
0
2:1 (1)
3
9 Фейенорд Фейенорд

П

1
1
0
0
2:1 (1)
3
10 Хееренвеен Хееренвеен

Р

Р

2
0
2
0
4:4 (0)
2
11 Грьонинген Грьонинген

Р

1
0
1
0
3:3 (0)
1
12 Вилем II Вилем II

З

1
0
0
1
1:2 (-1)
0
13 Аякс Аякс

З

1
0
0
1
1:2 (-1)
0
14 Твенте Твенте

З

З

2
0
0
2
2:4 (-2)
0
15 НАК Бреда НАК Бреда

З

1
0
0
1
1:4 (-3)
0
16 Спарта (Ротердам) Спарта (Ротердам)

З

1
0
0
1
0:3 (-3)
0
17 Рода Рода

З

З

2
0
0
2
3:7 (-4)
0
18 Ден Хааг Ден Хааг

З

З

2
0
0
2
0:5 (-5)
0
  Турция - Сюпер лиг
#   Отбор М П Р З Т
1 Галатасарай Галатасарай

П

П

2
2
0
0
7:2 (5)
6
2 Касъмпаша Касъмпаша

П

Р

2
1
1
0
5:3 (2)
4
3 Карабюкспор Карабюкспор

Р

П

2
1
1
0
4:2 (2)
4
4 Бешикташ Бешикташ

П

Р

2
1
1
0
4:2 (2)
4
5 Трабзонспор Трабзонспор

П

1
1
0
0
2:1 (1)
3
6 Бурсаспор Бурсаспор

З

П

2
1
0
1
3:3 (0)
3
7 Истанбул ББ Истанбул ББ

П

З

2
1
0
1
2:3 (-1)
3
8 Генчлербирлиги Генчлербирлиги

Р

1
0
1
0
1:1 (0)
1
9 Фенербахче Фенербахче
0
0
0
0
0:0 (0)
0
10 Акхисар Блд Спор Акхисар Блд Спор
0
0
0
0
0:0 (0)
0
11 Коняспор Коняспор

З

1
0
0
1
1:2 (-1)
0
12 Османлъспор Османлъспор

З

1
0
0
1
1:3 (-2)
0
13 Анталияспор Анталияспор

З

1
0
0
1
0:2 (-2)
0
14 Аланияспор Аланияспор

З

З

2
0
0
2
3:6 (-3)
0
15 Кайзериспор Кайзериспор

З

1
0
0
1
1:4 (-3)
0
  Гърция - Суперлига
#   Отбор М П Р З Т
1 Олимпиакос Олимпиакос
1
1
0
0
4:1 (3)
3
2 ПАС Янина ПАС Янина
1
1
0
0
2:1 (1)
3
3 ПАОК ПАОК
0
0
0
0
0:0 (0)
0
4 Платаниас Платаниас
0
0
0
0
0:0 (0)
0
5 Касиопи Касиопи
0
0
0
0
0:0 (0)
0
6 Паниониос Паниониос
0
0
0
0
0:0 (0)
0
7 Панатинайкос Панатинайкос
0
0
0
0
0:0 (0)
0
8 Панайтоликос Панайтоликос
0
0
0
0
0:0 (0)
0
9 Левадиакос Левадиакос
0
0
0
0
0:0 (0)
0
10 АЕК Атина АЕК Атина
0
0
0
0
0:0 (0)
0
11 Астерас Триполис Астерас Триполис
1
0
0
1
1:2 (-1)
0
12 Лариса Лариса
1
0
0
1
1:4 (-3)
0
  Португалия - Примейра
#   Отбор М П Р З Т
1 Бенфика Бенфика

П

П

П

3
3
0
0
9:1 (8)
9
2 Спортинг (Лисабон) Спортинг (Лисабон)

П

П

2
2
0
0
6:0 (6)
6
3 Порто Порто

П

П

2
2
0
0
5:0 (5)
6
4 Рио Аве Рио Аве

П

П

2
2
0
0
3:1 (2)
6
5 Ещорил Ещорил

З

П

П

3
2
0
1
6:6 (0)
6
6 Маритимо Маритимо

П

З

2
1
0
1
1:1 (0)
3
7 Беленензеш Беленензеш

З

П

З

3
1
0
2
1:6 (-5)
3
8 Витория (Гимараеш) Витория (Гимараеш)

П

З

З

3
1
0
2
3:10 (-7)
3
9 Морейрензе Морейрензе

Р

Р

2
0
2
0
1:1 (0)
2
10 Фейрензе Фейрензе

Р

Р

2
0
2
0
1:1 (0)
2
11 Витория (Сетубал) Витория (Сетубал)

Р

З

2
0
1
1
1:2 (-1)
1
12 Тондела Тондела

Р

З

З

3
0
1
2
3:5 (-2)
1
13 Боависта Боависта

З

1
0
0
1
1:2 (-1)
0
14 Пасош Ферейра Пасош Ферейра

З

1
0
0
1
0:1 (-1)
0
15   Шавеш

З

З

2
0
0
2
2:4 (-2)
0
16 Брага Брага

З

1
0
0
1
1:3 (-2)
0
  Румъния - Лига 1
#   Отбор М П Р З Т
1 ЧФР Клуж ЧФР Клуж

Р

П

П

П

П

5
4
1
0
9:1 (8)
13
2 Стяуа Стяуа

П

Р

П

Р

Р

6
3
3
0
8:5 (3)
12
3 Ботошани Ботошани

Р

П

П

П

З

5
3
1
1
6:3 (3)
10
4 Университатя (Крайова) Университатя (Крайова)

П

Р

Р

Р

П

5
2
3
0
6:3 (3)
9
5 Астра (Гюргево) Астра (Гюргево)

П

Р

П

Р

Р

6
2
3
1
7:5 (2)
9
6 Студентеск (Яш) Студентеск (Яш)

П

З

Р

П

Р

7
2
3
2
4:6 (-2)
9
7 Волунтари Волунтари

З

П

З

Р

П

5
2
1
2
7:7 (0)
7
8 Поли (Тимишоара) Поли (Тимишоара)

З

З

З

Р

П

6
2
1
3
3:5 (-2)
7
9 Динамо (Букурещ) Динамо (Букурещ)

З

П

П

З

З

5
2
0
3
5:5 (0)
6
10 Виторул (Констанца) Виторул (Констанца)

П

З

З

Р

Р

5
1
2
2
3:3 (0)
5
11 Конкордия Чиайна Конкордия Чиайна

З

Р

З

З

З

5
0
1
4
2:6 (-4)
1
12 КС Газ Метан Медиас КС Газ Метан Медиас

Р

З

З

З

З

6
0
1
5
2:13 (-11)
1
  Сърбия - Суперлига
#   Отбор М П Р З Т
  Австрия - Бундеслига 1
#   Отбор М П Р З Т
1 Щурм (Грац) Щурм (Грац)

П

П

П

П

П

5
5
0
0
13:8 (5)
15
2 Ред Бул Залцбург Ред Бул Залцбург

П

Р

П

П

4
3
1
0
9:2 (7)
10
3 LASK Linz LASK Linz

П

Р

П

З

4
2
1
1
6:3 (3)
7
4 Волфсбергер Волфсбергер

З

З

П

З

П

5
2
0
3
4:5 (-1)
6
5 Адмира Вакер Адмира Вакер

З

П

З

П

З

5
2
0
3
8:12 (-4)
6
6 Рапид (Виена) Рапид (Виена)

Р

П

Р

З

З

5
1
2
2
10:10 (0)
5
7 Матерсбург Матерсбург

Р

П

З

Р

4
1
2
1
5:5 (0)
5
8 Аустрия (Виена) Аустрия (Виена)

З

З

Р

П

4
1
1
2
6:8 (-2)
4
9 Алтах Алтах

П

З

З

З

4
1
0
3
4:6 (-2)
3
10 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен

З

З

З

Р

4
0
1
3
3:9 (-6)
1
  Белгия - Про лига
#   Отбор М П Р З Т
1 Шарлероа Шарлероа

П

П

П

П

4
4
0
0
9:2 (7)
12
2 Зюлте-Варегем Зюлте-Варегем

П

П

З

П

4
3
0
1
12:2 (10)
9
3 Брюж Брюж

П

П

П

3
3
0
0
9:2 (7)
9
4 Кортрайк Кортрайк

З

П

П

3
2
0
1
3:2 (1)
6
5 Мускрон-Перувелц Мускрон-Перувелц

П

З

П

3
2
0
1
5:5 (0)
6
6 Сент Трюйден Сент Трюйден

П

З

П

3
2
0
1
4:4 (0)
6
7 Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен

Р

Р

П

З

4
1
2
1
10:8 (2)
5
8 Стандард (Лиеж) Стандард (Лиеж)

Р

П

З

З

4
1
1
2
3:7 (-4)
4
9 Мехелен Мехелен

Р

Р

Р

3
0
3
0
4:4 (0)
3
10 Андерлехт Андерлехт

П

З

2
1
0
1
1:2 (-1)
3
11 Локерен Локерен

З

З

З

П

4
1
0
3
3:9 (-6)
3
12 Юпен Юпен

З

З

З

П

4
1
0
3
4:11 (-7)
3
13 Гент Гент

З

Р

2
0
1
1
3:4 (-1)
1
14 Генк Генк

Р

З

З

3
0
1
2
4:6 (-2)
1
15 Остенде Остенде

З

З

З

З

4
0
0
4
1:7 (-6)
0
  Хърватия - Лига 1
#   Отбор М П Р З Т
  Бразилия - Серия А
#   Отбор М П Р З Т
1 Коринтианс Коринтианс

П

Р

П

П

З

20
14
5
1
32:10 (22)
47
2 Гремио Гремио

Р

Р

П

П

З

20
12
3
5
35:19 (16)
39
3 Сантос Сантос

П

Р

П

Р

Р

20
10
6
4
22:13 (9)
36
4 Палмейрас Палмейрас

П

П

П

З

Р

20
10
3
7
29:21 (8)
33
5 Фламенго Фламенго

Р

З

З

З

П

21
8
8
5
29:21 (8)
32
6 Спорт Ресифе Спорт Ресифе

З

П

Р

З

Р

20
8
5
7
30:26 (4)
29
7 Атлетико Паранаензе Атлетико Паранаензе

З

П

П

П

П

20
8
5
7
25:23 (2)
29
8 Ботафого Ботафого

Р

З

З

Р

П

20
7
7
6
22:20 (2)
28
9 Крузейро Крузейро

З

Р

П

Р

З

20
7
6
7
23:19 (4)
27
10 Флуминензе Флуминензе

З

Р

П

Р

Р

20
6
9
5
29:27 (2)
27
11 Атлетико Минейро Атлетико Минейро

З

П

З

З

П

20
7
5
8
21:23 (-2)
26
12 Коритиба Коритиба

З

З

П

П

З

20
7
4
9
21:26 (-5)
25
13 Васко да Гама Васко да Гама

П

З

З

Р

Р

20
7
4
9
22:31 (-9)
25
14 Понте Прета Понте Прета

П

З

Р

Р

Р

20
6
6
8
20:24 (-4)
24
15 Баия Баия

З

З

Р

П

З

20
6
5
9
25:28 (-3)
23
16 Сао Пауло Сао Пауло

Р

П

З

З

П

20
6
4
10
25:28 (-3)
22
17 Чапекоензе Чапекоензе

З

П

З

Р

З

19
6
4
9
24:33 (-9)
22
18 Витория БА Витория БА

Р

П

П

З

П

21
6
4
11
22:31 (-9)
22
19 Авай Авай

П

З

З

Р

П

20
5
6
9
11:25 (-14)
21
20 Атлетико Гоянензе Атлетико Гоянензе

П

З

З

П

З

21
4
3
14
17:36 (-19)
15
  Аржентина - Примера
#   Отбор М П Р З Т
1 Бока Хуниорс Бока Хуниорс

Р

П

П

Р

П

30
18
9
3
62:25 (37)
63
2 Ривър Плейт Ривър Плейт

П

З

З

П

Р

30
16
8
6
51:28 (23)
56
3 Естудиантес Естудиантес

П

З

П

П

П

30
16
8
6
46:26 (20)
56
4 Расинг Клуб Расинг Клуб

П

Р

П

П

П

30
17
4
9
51:40 (11)
55
5 Банфийлд Банфийлд

П

П

П

З

З

30
17
3
10
42:35 (7)
54
6 Индепендиенте Индепендиенте

З

П

Р

П

Р

30
14
11
5
39:23 (16)
53
7 Сан Лоренцо Сан Лоренцо

З

П

З

П

Р

30
16
5
9
46:35 (11)
53
8 Ланус Ланус

П

П

Р

П

Р

30
14
8
8
36:25 (11)
50
9 Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс

П

З

Р

З

З

30
14
7
9
40:30 (10)
49
10 Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия

З

З

П

П

П

30
14
7
9
31:23 (8)
49
11 Колон Колон

З

Р

П

З

Р

30
14
7
9
32:25 (7)
49
12 Росарио Сентрал Росарио Сентрал

Р

Р

З

Р

Р

30
11
11
8
40:31 (9)
44
13 Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата

П

З

П

П

З

30
12
7
11
26:24 (2)
43
14 Годой Крус Годой Крус

П

З

П

З

П

30
13
4
13
34:34 (0)
43
15 Талерес Талерес

П

З

З

Р

Р

30
11
9
10
35:30 (5)
42
16 Олимпо Олимпо

З

П

Р

Р

П

30
9
11
10
37:32 (5)
38
17 Атлетико Рафаела Атлетико Рафаела

З

П

Р

З

З

30
10
7
13
31:30 (1)
37
18 Темперлей Темперлей

З

П

П

З

Р

30
10
7
13
30:38 (-8)
37
19 Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд

Р

П

П

Р

Р

30
10
7
13
31:40 (-9)
37
20 Патронато Патронато

З

П

З

П

Р

30
8
10
12
30:40 (-10)
34
21 Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман

З

З

З

Р

Р

30
8
9
13
34:40 (-6)
33
22 Сан Мартин Сан Хуан Сан Мартин Сан Хуан

П

П

З

З

Р

30
7
12
11
27:40 (-13)
33
23 Унион Санта Фе Унион Санта Фе

З

П

З

З

З

30
8
8
14
25:39 (-14)
32
24 Тигре Тигре

З

З

П

П

З

30
8
7
15
33:43 (-10)
31
25 Уракан Уракан

Р

З

П

З

Р

30
6
11
13
23:30 (-7)
29
26 Сармиенто Сармиенто

З

П

З

З

П

30
7
7
16
31:51 (-20)
28
27 Арсенал Саранди Арсенал Саранди

П

П

З

Р

П

30
7
6
17
27:50 (-23)
27
28 Белграно Белграно

П

З

З

П

Р

30
5
11
14
21:34 (-13)
26
29 Килмес Килмес

Р

З

Р

Р

З

30
6
7
17
18:43 (-25)
25
30 Алдосиви Алдосиви

Р

Р

З

З

З

30
5
10
15
15:40 (-25)
25

ВИДЕО

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО

15:00
Амкар - Зенит
-
15:30
Хъдърсфийлд - Нюкасъл
-
16:00
Лил - Каен
-
16:30
Фрайбург - Айнтрахт Франкфурт
-
17:30
Динамо Москва - Уфа
-
18:00
Олимпик Марсилия - Анже
-
18:00
Тотнъм - Челси
-
18:15
Славия - Етър
-
19:00
Борусия Мьонхенгладбах - Кьолн
-
19:00
Аталанта - Рома
-
19:15
Атлетик Билбао - Хетафе
-
20:00
Ростов - Краснодар
-
21:00
ЧФР Клуж - Волунтари
-
21:00
Дунав - Лудогорец
-
21:15
Барселона - Бетис
-
21:45
Кротоне - Милан
-
21:45
Болоня - Торино
-
21:45
Интер - Фиорентина
-
21:45
Лацио - Спал 2013
-
21:45
Сампдория - Беневенто
-
21:45
Сасуоло - Дженоа
-
21:45
Удинезе - Киево
-
22:00
ПСЖ - Тулуза
-

НОВИНИ

КОМЕНТАРИ

АНКЕТА

Кой ще вкара най-много голове през сезона?
виж резултати

В КАДЪР

Футболен мач във Вила Мисерия - най-бедният квартал на Буенос Айрес.