Сари: Байерн показа истинското си лице

Старши-треньорът на Лацио Маурицио Сари коментира загубата с 3:0 от Байерн Мюнхен в мач-реванш в осминафиналите на Шампионска лига.

"Играхме добре през първото полувреме срещу Байерн, който този път показа истинското си лице. Отбори от този ранг умеят да вдигат нивото в представянето си в този турнир. Бяхме в мача до втория гол, дори имахме шансове първи да поведем. Не мисля, че при 0:1 на полувремето щяхме да се предадем, но вторият гол ни сломи и се прибрахме в съблекалнята разочаровани и без увереност, че можем да обърнем нещата.

Въпреки всичко участието ни в този турнир бе позитивно. Смятам, че се представихме достойно и записахме повече победи, отколкото загуби. За съжаление в Серия "А" нещата не стоят толкова добре, така че трябва да се концентрираме върху представянето ни там и да се придвижим нагоре в таблицата", заяви Сари.