Индзаги: Поздравявам отбора

Старши-треньорът на Интер Симоне Индзаги коментира победата с 1:0 над Бенфика в мач от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига.

"Първото полувреме бе равностойно. Имахме две или три положения, в които можехме да сме по-точни. През втората част вдигнахме темпото и момчетата бяха фантастични. През цялото време имах усещането, че можем да нараним Бенфика. Жалко, че не използвахме по-добре шансовете си, но въпреки това поздравявам играчите си.

Поздравявам отбора, защото видях невероятен интензитет в играта ни, особено през второто полувреме. Независимо, че ударихме греди и се изправихме срещу Трубин в най-добрата му форма, през цялото време бяхме в мача, независимо от резултата. Тифозите също бяха невероятни и ни помогнаха много. Усещаше се страхотната атмосфера", заяви Индзаги.