Барса и Интер с победи в своята група (видео)

Барселона се наложи с 4:2 при визитата си на Тотнъм в сблъсък от група В на Шампионската лига. Филипе Коутиньо откри резултата във втората минута, възползвайки се от грешка на , Юго Лорис. Иван Ракитич отбеляза в 28-ата, след асистенция на Коутиньо.

В началото на втората част на два пъти гредите помогнаха на англичните, след като Меси и Суарез нямаха късмет при тези ситуации. В 52-ата Кейн намали, но в 56-ата Меси направи 1:3. Ламела намали в 66-ата, давайки надежда на "шпорите". В самия край на мача Лионел Меси сложи точка на спора, фиксирайки крайния резултат.

В другия мач от групата ПСВ Айндховен допусна поражение у дома срещу Интер, като "нерадзурите" се наложиха с 2:1. Росарио откри резултата в 27-ата минута, Наинголан изравни малко преди почивката. Икарди оформи крайния резултат след час игра.