България с втора поредна победа в контролите (видео)

Националният отбор на България записа втора поредна победа в контролните срещи и то само в рамките на последните четири дни. Днес съставът воден от Ивайло Петев се наложи с 2:0 като гост на Македония в Скопие.

През първата част домакините бяха по-активни и пропуснаха няколко отлични положения пред вратата на Митев, като при едното, от които Шиков нацели греда. В 66-ата минута българите откриха резултата. Страхил Попов центрира отляво, Ивелин Попов асистира към връхлитащия от задна позиция Рангелов, който вкара с глава в обратния ъгъл на вратаря - 1:0.

Попадението даде импулс в играта на "трикольорите", които дори стигнаха до втори гол в заключителните минути на срещата. Делев подаде към Попов, който изведе в коридор Чочев, а последният намери Александър Тонев, който вкара в празната врата, оформяйки крайния резултат в срещата.