Саутгейт говори за състоянието на Белингам

Старши -треньорът на Англия Гарет Саутгейт говори за психологическото състояние на атакуващия полузащитник на "Трите лъва" Джуд Белингам.

"Последните няколко седмици бяха трудни за него с контузии и червен картон, така че той е малко разочарован. Изключително се радваме, че го имаме, но той все пак е на 20 години. Успехът на нашия отбор ще зависи от целия отбор“, заяви Саутгейт.

Припомняме, че Белингам получи червен картон в мача от 27-ия кръг на испанското първенство с Валенсия (2:2), който се проведе в началото на март. След това в добавеното време на второто полувреме в 99-ата минута Белингам вкара гол от пас на Брахим Диас, но главният съдия Хесус Гил Мансано не го зачете, след като даде сигнал за край на мача няколко секунди по-рано по време на центрира в наказателното поле на Валенсия.