Пенев: Допуснахме твърде много грешки, заслужено попаднахме в групите

.

Наставникът на ЦСКА Любослав Пенев коментира класическата загуба с 3:0 на неговия тим от Рома на стадион "Васил Левски" в последна среща от групите на Лига Европа. Старши-треньорът на "червените" отбеляза, че големите отбори чакат грешки и ги наказват.

"Много грешки допуснахме в нападение и защита и затова закономерно загубихме. Момчетата се пречупиха след двата гола и това повлия на играта ни до края на двубоя. Големите отбори не прощават и за най-малкото невнимание. Те само това чакат. На почивката се опитахме да анализираме играта на отбора, но и през второто полувреме нещата не се получиха.

„Представихме се добре в турнира, заслужено попаднахме в групите, но се вижда, че ни предстои още доста работа, с оглед на това как играят европейските отбори”, добави Пенев след мача.